Robert Pattinson - Going to home
Zápis AFFS zde. Reklamy pište prosím jedině sem.

Robert Pattinson komu mohu důvěřovat?

23. května 2011 v 19:01 | RobPett |  Novinky
Report: Robert Pattinson: Komu můžu důvěřovat? - foto
Robert Pattinson už těžko věří novým známým od doby, co se stal slavným.
Přiznejme si, že o herci jménem Robert Pattinson před jeho rolí Edwarda v Twilight nikdo z nás neslyšel. Pak ale přišla jedna šance, které se Rob chopil, a rázem tu máme star.
Jenže není všechno zlato, co se třpytí... říká se, a tak ani 'mít známý obličej' nepřináší jenom výhody. Zná to i Robert a od 'Edwarda' s tím bojuje. Nikdy si prý není jistý, proč s ním chce kdo kamarádit. Zároveň ale přiznal: "Strašně mi chybí poznávat nové lidi. Zní to asi divně, když to řekne herec, který pořád někoho potkává, ale já mám namysli někoho opravdu poznat. Většinou totiž dost pochybuju, komu můžu a nemůžu důvěřovat, a to je důvod toho, proč mám spíš 'známé' a ne opravdové kamarády."
Robert navíc moc nechodí do barů ani restaurací, protože mu není příjemné, když po něm každý pokukuje, Má rád své soukromí, a tak nedávno ocenil, když se mu povedlo, dát si venku večeři, aniž by jeho přítomnost někdy zbystřil.
"Ten den jsem seděl na večeři vedle stolu s 18 lidmi! Říkal jsem si akorát: Super, tak kdy to vypukne... Ale pořád nic. Byly to asijští teenageři, kteří neměli tušení, kdo jsem! Byla to ta nejklidnější večeře za několik posledních let!" říká nadšeně Robert.
Roba můžeš právě teď vidět v kině s Rees Witherspoon v filmu Voda pro slony. Dodává: "Za slávu se zkrátka platí vysoká daň. A já, protože jsem do tohohle světa vkročil jako Edward, budu muset dobře příštích deset let všem dokazovat, že umím i mnohem víc..."

Kopíruj jenom se zdrojem
 


Komentáře

1 - monika - - monika - | Web | 23. května 2011 v 19:12 | Reagovat

díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama